مرگ استقلال قرارداد استقلال مهاجم تیم رقم قرارداد

مرگ: استقلال قرارداد استقلال مهاجم تیم رقم قرارداد اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شرح پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید با رونالدو

مانولو لاما، روزنامه نگار اسپانیایی بخشی از شرح پیشنهاد رئال مادرید را جهت تسکین نارضایتی کریستیانو از قرارداد فعلی‌اش را فاش کرد.

شرح پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید با رونالدو

شرح پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید با رونالدو

عبارات مهم : دستمزد

مانولو لاما، روزنامه نگار اسپانیایی بخشی از شرح پیشنهاد رئال مادرید را جهت تسکین نارضایتی کریستیانو از قرارداد فعلی اش را فاش کرد.

به گزارش ایلنا، کلوب رئال مادرید قرارداد جدیدی را جهت کریستیانو رونالدو وضع کرده که دستمزد هر سال او را تا 32.5 میلیون یورو زیاد کردن می دهد. مانولو لاما، خبرنگار اسپانیایی رادیو کادنا کوپه مدعی شد که کلوب رئال قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو به رونالدو پیشنهاد داده و در کنار آن 7.5 میلیون هم به عنوان پاداش در نظر گرفته است.

گفته می شود مجموع پاداش ها به این ترتیب است: 2 میلیون جهت قهرمانی در چمپیونزلیگ، 1.5 میلیون جهت فتح لالیگا، 1 میلیون جهت کوپا دل ری، 1 میلیون جهت هر توپ طلا و عنوان برترین بازیکن فیفا، 500 هزار هم جهت جایزه پیچیچی. 500 هزار تا هم جهت یک عنوان دیگر در نظر گرفته شده است است.

شرح پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید با رونالدو

کریستیانو که در حال حاضر به همراه پرتغال جهت جام جهانی روسیه آماده می شود، از تابستان گذشته به دنبال زیاد کردن دستمزد خود به اندازه نیمار و لیونل مسی بود که حدود 40 میلیون یورو هر سال دریافت می کنند.

واژه های کلیدی: دستمزد | میلیون | قرارداد | رونالدو | کریستیانو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog